Publikohet video nga “Met Gala”, gjithë këto VIP me detaje krishtere (VIDEO) – AlpeGossip
Publikohet video nga “Met Gala”, gjithë këto VIP me detaje krishtere (VIDEO)

Publikohet video nga “Met Gala”, gjithë këto VIP me detaje krishtere (VIDEO)

“Met Gala” është njëra nga organizimet më të komentuara kohës së fundit, ku morën pjesë një numër i madh i personazheve VIP.

Ndër ta kishin marrë pjesë Rita Ora, Rihanna, Kim Kardashian, Irina Shayk, Kendall Jenner, Bella dhe Gigi Hadid, Beyonce, Jennifer Lopez e shumë personazhe të tjera.

Kurse tashmë është publikuar edhe video me të gjitha veshjet e “Met Gala”, tema e të cilës ishte krishtërizmi dhe moda. Si rezultat veshjet kishin zakonisht një detaj nga praktika fetare.