NXITONI GOCA! 8 ide veshjesh “shumë të veçanta” vere, që s’do të doni t’i hiqni nga trupi – AlpeGossip
NXITONI GOCA! 8 ide veshjesh “shumë të veçanta” vere, që s’do të doni t’i hiqni nga trupi

NXITONI GOCA! 8 ide veshjesh “shumë të veçanta” vere, që s’do të doni t’i hiqni nga trupi

Përveç stilit, ngjyrave dhe eksperimenteve me veshjen, vera kërkon rehati! Kur temperaturat janë të larta, gjëja e parë që duam të veshim është diçka e freskët dhe e rehatshme për lëkurën, por nga ana tjetër duam gjithashtu të dukemi bukur dhe jo fare bazike. Përtej fustaneve të shkurtër, apo mini-fundeve, ç’mund të veshim në verë për t’u dukur të veshur shtrenjtë dhe me finesë?

1. Fustan me printe i lirshëm + kapele dielli +  sandale të rehatshme

8 ide veshjesh *shumë të veçanta* vere, që s'do

2. Xhinse të gjera + këmishë/bluzë

8 ide veshjesh *shumë të veçanta* vere, që s'do

3. Fustan me ngjyrë të ndezur + sandale minimaliste

8 ide veshjesh *shumë të veçanta* vere, që s'do

4. Fustan i bardhë + çantë kashte + shapka+ aksesorë gold

8 ide veshjesh *shumë të veçanta* vere, që s'do

5. Një fund pambuku + crop top + këmishë me printe

8 ide veshjesh *shumë të veçanta* vere, që s'do

6. Fustan i bardhë + syze + çantën “kosh”

8 ide veshjesh *shumë të veçanta* vere, që s'do

7. Fustan i zi + çantë me ngjyrë + sandale me rripa

8 ide veshjesh *shumë të veçanta* vere, që s'do

8. Pantallona të shkurtra + këmishë prej dantelle

8 ide veshjesh *shumë të veçanta* vere, që s'do

Burimi: Who What Wear