Djali i Alban Dudushit hedh hapat e parë/ Reagimi i Bietës do ju lë pa fjalë (VIDEO) – AlpeGossip
Djali i Alban Dudushit hedh hapat e parë/ Reagimi i Bietës do ju lë pa fjalë (VIDEO)

Djali i Alban Dudushit hedh hapat e parë/ Reagimi i Bietës do ju lë pa fjalë (VIDEO)

Vetëm pak kohë më parë ata u bënë prindër të një vogëlushi, frut i dashurisë së tyre të gjatë.

Gazetarët Alban Dudushi dhe Bieta Sulo duket se janë mjaft të gëzuar dhe duket se kanë një arsye.

Kroi Art, duket se ka hedhur hapat e tij të parë, këtë e ka treguar Bieta në një video në Instagramin e saj. Ajo duket mjaft e lumtur teksa sheh djalin e saj të hedhi hapat e tij të parë.

✌️

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on