Këngëtari i njohur në PROTESTËN e PD: Kam ardhur me 100 çunat e mi për… – AlpeGossip
Këngëtari i njohur në PROTESTËN e PD: Kam ardhur me 100 çunat e mi për…

Këngëtari i njohur në PROTESTËN e PD: Kam ardhur me 100 çunat e mi për…

Protestës së opozitës sot ku kërkohet rrëzimi i Ramës nuk mund t’i mungonte Stresi.

Këngëtari i njohur është padyshim një ndër mbështetësit më të flaktë të Partisë Demokratike.

Në një intervistë për mediat, Stresi ka thënë se ka ardhur në Tiranë me 100 çunat e tij për të “rrëzuar rracën e poshtër komuniste…”

“Zoti është me ne, do i mposhtim këta komunistët. Sot protestohet jo vetëm për Fatmir Xhafën por kundër Edi Ramës, gjithë këtij sistemi korruptiv, enverist, fashist që janë rraca më e poshtër.

Kam ardhur me 100 çuna të mi”, tha reperi.

Rikujtojmë se babai i Stresit, ka qënë bodygard i ish-kryeministrit Sali Berisha dhe pjesmarrës i të gjithë protestave të zhvilluara nga kjo forcë politike.