PREZANTON KOLEKSIONIN E TË BRENDSHMEVE/ Të pasmet e Emily Ratajkowskit në plan të parë (FOTO) – AlpeGossip
PREZANTON KOLEKSIONIN E TË BRENDSHMEVE/ Të pasmet e Emily Ratajkowskit në plan të parë (FOTO)

PREZANTON KOLEKSIONIN E TË BRENDSHMEVE/ Të pasmet e Emily Ratajkowskit në plan të parë (FOTO)

Emily Ratajkowski njihet për format e saj bombastike.

Dhe modelja nuk heziton ti ekspozojë aspak, sidomos kur bëhet fjalë për reklamimin e të koleksionit të saj të Inamorata Swim.

27-vjeçarja është shfaqur mjaft provokuese në rrjetet sociale ndërsa vuri në plan të parë të pasmet e saj me bikini.

Emily dukej shumë seksi.