NUSE PËR SHPI/ Afrona mëson të gatuajë, ja ç’i bëri Bleros për drekë (FOTO) – AlpeGossip
NUSE PËR SHPI/ Afrona mëson të gatuajë, ja ç’i bëri Bleros për drekë (FOTO)

NUSE PËR SHPI/ Afrona mëson të gatuajë, ja ç’i bëri Bleros për drekë (FOTO)

Afrona dhe Blero kanë dëshmuar se janë gati të kalojnë jetën me njëri-tjetrin dhe vendosën të martohen së shpejti. Me organizimin e dasmës po merret vetë Afrona. Kjo e fundit, duket të ketë filluar dhe parapërgatitjet se si të jetë një nuse e plotësuar që di dhe të gatuajë.

Me afrimin e dasmës, Afrona po mëson dhe si të përgatisë ushqime nga më të ndryshmet duke filluar nga ato tradicionale. Ajo ka ndarë në InstaStoryn e saj një foto ku shfaqet duke gatuar me një buzëqeshje të lehtë në fytyrë.

“U mësova me bo fli”shkruan Afrona duke treguar kështu se ajo di të jetë një femër e përgjegjshme dhe e kujdesshme njëkohësisht.