“U HABITËM”/ Shihni tre gjërat pa të cilat Angela Martini nuk jeton dot (FOTO) – AlpeGossip
“U HABITËM”/ Shihni tre gjërat pa të cilat Angela Martini nuk jeton dot (FOTO)

“U HABITËM”/ Shihni tre gjërat pa të cilat Angela Martini nuk jeton dot (FOTO)

Angela Martini, një prej femrave më joshëse te showbizit shqiptar, ka qenë e ftuara e parë e Klea Hutës në “ Vip Club“. Emisioni i kushtuar VIP-ave, sic kuptohet qartë nga emri i tij, e ngre siparin me bukuroshen nga Shkodra, që ka marrë famë ndërkombëtare si modele.

Angela jeton aktualisht në Los Angeles, ndërsa të djelën, kur starton zyrtarisht ky emission i ri në Top Channel, ajo do të rrëfehet pa doreza përpara publikut.

Megjithatë, ndërkohë dicka të vogël e ka thënë. Angela zbuloi se cilat janë tre gjërat pa të cilat nuk jeton dot në jetë, duke e nisur mini-listën e saj nga dashuria, që zë vendin e parë, njerëzit që do dhe e treta që na cuditim janë ëndrrat! Epo, praktikisht Angela duket se i ka reliazuar të gjitha në martesën e saj me pasanikun Dragos Savulescu.