“U MAHNITËM”/ Bleona Qereti shfaqet e veshur me fustan nusërie (FOTO) – AlpeGossip
“U MAHNITËM”/ Bleona Qereti shfaqet e veshur me fustan nusërie (FOTO)

“U MAHNITËM”/ Bleona Qereti shfaqet e veshur me fustan nusërie (FOTO)

Bleona Qereti është këngëtarja më e përfolur në mediat rozë. Ajo është shumë aktive me projektet muzikore dhe rrjetet sociale. Këngëtarja është gjithmonë në qendër të vëmendjes pasi në daljet publike e shohim më shumë të zhveshur dhe “topless”.

Bleona ka treguar se është duke punuar për librin e saj ë parë ku do të zbuloj detaje nga jeta personale.Ditën e sotme ajo ka postuar një foto në llogarin e saj të Instagramit,ku shihet e veshur me fustan nusërie dhe nuk mund ta mohojm që duket e mrekullueshme.