EMOCIONUESE/ Era Istrefi tregon si është për të rikthimi në Kosovë (FOTO) – AlpeGossip
EMOCIONUESE/ Era Istrefi tregon si është për të rikthimi në Kosovë (FOTO)

EMOCIONUESE/ Era Istrefi tregon si është për të rikthimi në Kosovë (FOTO)

Era Istrefi është ndër të paktat këngëtare shqiptare që ka vendosur që karrierën e saj ta shtrijë përtej oqeanit, përkatësisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Mirëpo pavarësisht se ajo tashmë jeton në SHBA herë pas here rikthehet në vendlindje, në Kosovë, aty ku ka edhe familjarët e saj.

Ditën e sotme këngëtarja ka shpërndarë me ndjekësit në Instagram një video, përmes së cilës tregon se ndodhet në vendlindje dhe mbishkruan: “Gjithmonë ndjenjë e mirë mu kthy në Kosovë.”

Vërtet emocionuese, apo jo?

Rikujtojmë se më datën 19 prill Era së bashku me motrën e saj Nora do të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “Nuk e di”.