Ndodhi ajo që të gjithë po e prisnim! Stresi sapo i vuri unazën… (FOTO) – AlpeGossip
Ndodhi ajo që të gjithë po e prisnim! Stresi sapo i vuri unazën… (FOTO)

Ndodhi ajo që të gjithë po e prisnim! Stresi sapo i vuri unazën… (FOTO)

Stresi e ka bërë publike dashurinë e tij Keisin dhe nuk ndalon së foluri për të, si dhe sa i lumtur është pranë saj.

Sot mesa duket gjithë lumturisë ka dashur ti japi një kuptim tjetër dhe duket se dyshja ka ndërmarë një hap të madh, duke shpallur zyrtarisht fejesën.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Stresi, i cili ka postuar në Instagram një foto nga momenti kur ai dhe Keisi kanë shkëmbyer unazat.

“Ndjenjë shumë e veçantë, s’mund ta përshkruaj, s’kam fjalë…”-ka shkruar reperi në përshkrimin e fotos, dukshëm tepër i emocionuar.

Epo Stresi ju urojmë të trashëgoheni…

AlpeNews.al