Luks në çdo cep… Angela Martini tregon vilën e saj në Rumani (FOTO) – AlpeGossip
Luks në çdo cep… Angela Martini tregon vilën e saj në Rumani (FOTO)

Luks në çdo cep… Angela Martini tregon vilën e saj në Rumani (FOTO)

Modelja shqiptare, Angela Martini është mjaft aktive në rrjetet sociale.
Shpesh ajo ndan pjesë nga ambjentet e vilës ku jeton me bashkëshortin e saj rumun.

Ashtu dhe siç mund të mendohet në banesën e tyre kurrësesi nuk mund të mungojë luksi. Çifti i famshëm jetojnë në Rumani dhe kjo kohë pas muajit të mjaltit është vetëm relaks për Martinin.

Ajo ka treguar se tashmë është shtëpiake, por aspak e dëshpëruar. Në postimin e saj të fundit ku shfaqet në super formë Angela ka treguar dhe një nga ambjentet e shtëpisë.