PËRBALLË BURRIT MË TË RËNDËSISHËM TË JETËS/ Enca ngre një dolli për të (FOTO) – AlpeGossip
PËRBALLË BURRIT MË TË RËNDËSISHËM TË JETËS/ Enca ngre një dolli për të (FOTO)

PËRBALLË BURRIT MË TË RËNDËSISHËM TË JETËS/ Enca ngre një dolli për të (FOTO)

Sot është një ditë shumë e rëndësishme për Enca Haxhiaj.

Burri më i rëndësishëm në jetën e saj, gjyshi, feston ditëlindjen dhe me këtë rast këngëtarja ka vendosur që ta kaloj ditën pranë tij për ta festuar këtë datë të veçantë.

Enca ka zgjedhur që këtë moment feste ta ndajë me ndjekësit në Instagram. Këngëtarja njihet për projektet e shumta muzikore të cilat pothuajse gjithmonë kanë rezultuar me sukses dhe po vazhdon punën për më shumë të tilla, kështu duke iu qëndruar pranë fansave dhe i surprizuar me këngë të reja e klipe ku shfaqet tejet joshëse.