A NGJAJNË? Arbenita krahason veten me aktoren legjendare (FOTO) – AlpeGossip
A NGJAJNË? Arbenita krahason veten me aktoren legjendare (FOTO)

A NGJAJNË? Arbenita krahason veten me aktoren legjendare (FOTO)

Arbenita Ismajli është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi e ka krahasuar veten me aktoren e njohur italiane, Monika Bellucci.

A ngjajnë? Arbenita krahason veten me aktoren legjendare

Bukuroshja ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet shumë elegante dhe me klas. “Monica Bellucci e kohëve moderne”, ka shkruar ajo krahas saj.

A ngjajnë? Arbenita krahason veten me aktoren legjendare

Po ju si mendoni, ngjasojnë?

A ngjajnë? Arbenita krahason veten me aktoren legjendare

A ngjajnë? Arbenita krahason veten me aktoren legjendare