VIDEO/ Shkon të flejë me nusen, por zgjohet me vjehrrën. Shihni reagimin – AlpeGossip
VIDEO/ Shkon të flejë me nusen, por zgjohet me vjehrrën. Shihni reagimin

VIDEO/ Shkon të flejë me nusen, por zgjohet me vjehrrën. Shihni reagimin

Kjo video e publikuar në rrjetet sociale ka shkaktuar mjaft të qeshura dhe është bërë mjaft virale në rrjet.

Protagonist i videos është bërë një burrë, i cili ka rënë duke fjetur si çdo natë me gruan e tij, por në mëngjes është ndjerë çuditshëm.Kjo pasi në shtrat, në vend të nuses ka qenë vjehrra e tij.

E gjithë kjo është organizuar nga gratë dhe nënat e tyre vetëm për të shikuar reagimet e burrave kur në shtrat e shohin vjehrrën!Shikojeni videon më poshtë: