DIÇKA DO TË NDODH/ Bes Kallaku dhe Alban Skënderaj së bashku për një…(FOTO) – AlpeGossip
DIÇKA DO TË NDODH/ Bes Kallaku dhe Alban Skënderaj së bashku për një…(FOTO)

DIÇKA DO TË NDODH/ Bes Kallaku dhe Alban Skënderaj së bashku për një…(FOTO)

Është padyshim një nga kantautorët më të mirë të momentit dhe këtë fakt e ka dëshmuar më së miri me këngët e tij

Por mesa duket Alban Skënderaj mund të jetë duke bashkpunuar me aktorin e humur Bes Kallaku por ajo që na bën më shumë të dyshojmë është personi i tretë saksofonisti Ad Sybardhi.

Ndoshta treshja fantastike do jenë duke planifikuar ndonjë projekt të radhës për të pushtuar “HITET E VERËS”.

Përgatiti: AlpeNews.al