Pas një HESHTJEJE të gjatë/ Seldi dhe Mimoza marrin VENDIMIN që të gjithë prisnin – AlpeGossip
Pas një HESHTJEJE të gjatë/ Seldi dhe Mimoza marrin VENDIMIN që të gjithë prisnin

Pas një HESHTJEJE të gjatë/ Seldi dhe Mimoza marrin VENDIMIN që të gjithë prisnin

Janë kthyer në një prej çifteve më të dashur për shqiptarët dhe të gjithë mezi presin të shohin të reja prej tyre.

E kemi fjalën për këngëtarët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu, të cilët pasi shpallën fejesën dhe sollën bashkëpunimin e tyre “Dashni” i bënë akoma më kuriozë fansat e tyre për një tjetër projekt sëbashku.

Sigurisht që çifti nuk mund t’i lërë fansat të presin më gjatë, ndaj kanë filluar punën për një bashkëpunim të ri, ka mësuar Prive.al.

Thuhet se kënga e re do të dalë në fund të muajit maj.