“DO DOJA TË ISHE KËTU”/ U tha se po i mungon Faton Shoshi, reagon Era Istrefi (FOTO) – AlpeGossip
“DO DOJA TË ISHE KËTU”/ U tha se po i mungon Faton Shoshi, reagon Era Istrefi (FOTO)

“DO DOJA TË ISHE KËTU”/ U tha se po i mungon Faton Shoshi, reagon Era Istrefi (FOTO)

Një postim i këngëtares shqiptare me famë botërore, Era Istrefit në Instastory u përhap me shpejtësi në portale ditën e djeshme për shkak të deklaratës së saj.

“Do doja të ishe këtu”, shkruante Era dhe kjo deklaratë u komentua se i drejtohej Faton Shoshit pasi dyshja udhëtonin gjithmonë bashkë dhe u tha se Era po ja ndjente mungesën.

Mirëpo me postimin që këngëtarja bëri pak më parë i ka dhënë fund thashethemeve.

“Nuk kthehem mbrapa”, shkruan Era duke e bërë të qartë se nuk i mungon Fatoni dhe nuk ka ndërmend të kthehet më me të.

Kujtojmë që Era aktualisht po xhiron videoklipin më të ri që do vijë në bashkëpunim me Norën.