”FEMËR PA SHIJE DHE…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”FEMËR PA SHIJE DHE…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”FEMËR PA SHIJE DHE…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Aulon  Musta ka postuar një foto në Instagramin e saj kur duket tepër seksi por një ndjekëse mendon se ajo është femër pa shije. Mendimi i saj por as Aulona ama nuk ja ka lënë mangut.

Ledina Çelo ka postuar një foto ku duket tepër seksi dhe në formë teksa pozon me bikini. Një komentues mendon se ajo duket bukur por ka vetëm një pyetje, pse Ledina del gjithmonë zhveshur?

Ermal Mamaqi ka postuar në Instagram një foto humoristike ku shprehte se Irgen Cela është ai që mban ”Portokallinë”. Mesa duket një ndjekës nuk mendon kështu… /AlpeGossip.al