POZON GJYSMË E ZHVESHUR/ Tuna tregon kush i mungon dhe nuk është Patrisi (FOTO) - AlpeGossip
POZON GJYSMË E ZHVESHUR/ Tuna tregon kush i mungon dhe nuk është Patrisi (FOTO)

POZON GJYSMË E ZHVESHUR/ Tuna tregon kush i mungon dhe nuk është Patrisi (FOTO)

Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo tashmë është nënë e një djali shumë simpatik të cilit i përkushtohet shumë.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet e që shumica kanë të bëjnë me djalin e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet gjysmë e zhveshur dhe thotë se i mungon shumë shoqja e saj.