“PLASI DASHURIA”/ Afërdita publikon FOTO nga momenti intim me bashkëshortin – AlpeGossip
“PLASI DASHURIA”/ Afërdita publikon FOTO nga momenti intim me bashkëshortin

“PLASI DASHURIA”/ Afërdita publikon FOTO nga momenti intim me bashkëshortin

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl janë çift shumë i dashur për publikun.

Ajo është aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon foto nga përditshmëria.

Së fundi, ajo ka ndarë një moment intim bashkë me bashkëshortin, Jakub Kindl.

Pasi pa nga afër një ndeshje ku Jakub luante hokei, Afërdita i dhuroi një puthje pasionante atij.

“Dashuria ime!!!”, ka qenë mbishkrimi që ajo kishte lënë mbi foto.