“T’I DJEGËSH ME BENZINË”/ Fansi e pyet për “LGBT”, moderatori shqiptar “shpërthen” keq (FOTO) – AlpeGossip
“T’I DJEGËSH ME BENZINË”/ Fansi e pyet për “LGBT”, moderatori shqiptar “shpërthen” keq (FOTO)

“T’I DJEGËSH ME BENZINË”/ Fansi e pyet për “LGBT”, moderatori shqiptar “shpërthen” keq (FOTO)

Kelvi Kadilli është një nga moderatorët më të komentuar në Shqipëri.

Ai gjithnjë tërheq vëmendje me veprimet apo mendimet që kërkojnë “guxim”.

Shumë aktiv në rrjete sociale, ai ka vendosur të provojë opsionin “Më pyet” të Instagramit.

Njëri nga fansat i ka drejtuar një pyetje rreth “LGBT” dhe përgjigjia e tij do t’ju befasojë.

“Mendimi jot për LGBT?
T’i djegësh me benzinë! Po shyqyr në Shqipëri nuk ka nga ata! Vetëm jashtë shtetit!”iu përgjigj ai pyetjes duke përdorur ironinë…