ÇFARË PO NDODH MES TYRE? Roza Lati dhe Fero puthen sërish “live” në emision (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH MES TYRE? Roza Lati dhe Fero puthen sërish “live” në emision (FOTO)

ÇFARË PO NDODH MES TYRE? Roza Lati dhe Fero puthen sërish “live” në emision (FOTO)

Fero ishte i ftuari i radhës në emisionin e Roza Latit “Why not”.

Jeta private dhe karriera e bujshme muzikore e rep artistit shqiptar u diskutua sërish gjatë bashkëbisedimit me moderatoren seksi.

E duke qenë se puthja e parë shkaktoi reagime në media e publik, Fero nuk u largua nga studio pa i dhënë edhe një puthjen tjetër në buzë Rozës.

Prezantuesja e kishte ndërmarrë këtë veprim herën e parë pasi ishin përhapur thashetheme për një lidhje ndërmjet tyre, gjë që ajo e kishte mohuar dhe kjo e herës së dytë u bë vetëm për show.

”Puthja e dytë” ka shkruar Fero pranë postimit në Instagram.