“FALENDERUESE NDAJ LUMTURISË”/ Vajza e Inis Gjonit feston ditëlindjen, ja si e uron ajo (VIDEO) – AlpeGossip
“FALENDERUESE NDAJ LUMTURISË”/ Vajza e Inis Gjonit feston ditëlindjen, ja si e uron ajo (VIDEO)

“FALENDERUESE NDAJ LUMTURISË”/ Vajza e Inis Gjonit feston ditëlindjen, ja si e uron ajo (VIDEO)

Në familjen e Inis Gjonit ka festë pasi vajza e saj feston sot ditën e lindjes. Artistja e ka uruar të bijën me një video ku ka mbledhur foto të ndryshme të së bukuroshes së saj.

Me fjalët më të ndjera dhe më të ëmbla, Inisi ka shprehur gjithë dashurinë për bekimin e jetës së saj.

“Falenderuese ndaj Lumturisë. Ndjenjë e madhe për nga pesha, por lehtësuese kur e ke në shpirt. Të jetosh çdo ditë me këtë ndjenjë është bekim i madh. Ndaj fjala që tejkalon fjalën Lumturi është Coco-Antonel. Dhe 100 vite plot Bekim, Bekim që më fale më shumë se Lumturi”, shkruan Inisi.

VIDEO