MË “E NXEHTË” SE KURRË MË PARË/ Vajza e ish deputetes i vë “flakën” rrjetit me gjoksin dhe b*thët e saj (FOTO) – AlpeGossip
MË  “E NXEHTË” SE KURRË MË PARË/ Vajza e ish deputetes i vë “flakën” rrjetit me gjoksin dhe b*thët e saj (FOTO)

MË “E NXEHTË” SE KURRË MË PARË/ Vajza e ish deputetes i vë “flakën” rrjetit me gjoksin dhe b*thët e saj (FOTO)

Vajza e ish-deputetes demokrate Albina Deda shquhet për tiparet e saj të bukura, fytyrës shumë të rregullt e trupit elegant.

Ada Deda vihet shpeshherë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë, për shkak të fotove provokuese, ashtu si edhe ditën e sotme.

Pak orë më parë modelja ka publikuar disa foto me bikini, ku shfaqet shumë në formë dhe vjen mjaft sensuale.

Ajo që bie në sy janë format pefekte të vajzës së ish-deputets, e cila ka ngjallur shumë reagime në rrjet.