HABIT Milaim Zeka: Donald Veshaj as seks nuk di të bëjë – AlpeGossip
HABIT Milaim Zeka: Donald Veshaj as seks nuk di të bëjë

HABIT Milaim Zeka: Donald Veshaj as seks nuk di të bëjë

Ish-deputeti Milaim Zeka njihet për deklaratat e tij shokuese dhe së fundmi i habiti të gjithë kur përmendi Donald Veshajn.

“Jam i sigurt që ai as seks nuk di të bëjë. Se unë nuk kam bërë seks me Donaldin, nuk e di a di apo nuk di. Por problemi ka qenë mënyra si është sjell ai në Big brother me Beatrix, më ka lënë të kuptoj që ai njeri nuk di as të dojë, as të sillet”, tha Milaimi.

Habit Milaim Zeka: Donald Veshaj as seks nuk di të bëjë

I pyetur në emisionin “Glamour Zone”, nëse ka biseduar me Donaldin pas kësaj deklarate, Milaim Zeka u përgjigj: “Jo. nëse ai di të bejë seks, është problem i tij”.

Habit Milaim Zeka: Donald Veshaj as seks nuk di të bëjë

Habit Milaim Zeka: Donald Veshaj as seks nuk di të bëjë