As nga PD as nga PS, ja nga vjen kandidatura për “kryeministre” të ardhshme (FOTO) – AlpeGossip
As nga PD as nga PS, ja nga vjen kandidatura për “kryeministre” të ardhshme (FOTO)

As nga PD as nga PS, ja nga vjen kandidatura për “kryeministre” të ardhshme (FOTO)

“Asgjë e bukur s’kërkon vëmendje”

Kështu shkroi Rashel Kolaneci në një foto të postuar në Instastory, duke na treguar edhe njëherë se është rikthyer pas mungesës që bëri në rrjetin social tonë të preferuar. Rasheli numëron një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, të cilëve u dhuron gjithmonë foto seksi e të nxehta duke shfaqur linjat e saj shumë të përfolura. Por ka edhe nga ata fansa që duan ta shohin Rashelin, kryeministre të Shqipërisë.

Të paktën kështu i kanë shkruar në këtë foto që postoi në Instastory dhe ajo nuk mund të mos i kthente përgjigje. Madje e bëri në një mënyrë që ta shohin të gjithë 263 mijë ndjekësit e saj duke i shkruar se s’ka dyshime: “Me siguri haha”.