“PRITJA MORI FUND”/ Sara Hoxha publikon foton më të ëmbël të dasmës – AlpeGossip
“PRITJA MORI FUND”/ Sara Hoxha publikon foton më të ëmbël të dasmës

“PRITJA MORI FUND”/ Sara Hoxha publikon foton më të ëmbël të dasmës

Sara Hoxha dhe Ledjon Liço  i dhanë fund beqarisë në Como të Italis. Çifti vendosi që mos të publikonte asnjë foto nga ceremonia duke e mbajtur të fsheht çdo detaj.

Mesa duket Sara u dorëzua pasi para dy orësh ajo ka publikuar një foto nga dasma. Ku shihen Ledjoni dhe London të kombinuar me njëri tjetrin. Mund ta cilësojm si foton më të ëmbël të dasmës.