LEDIONI DHE LONDONI VESHUR ME KËPUCË GUCCI/ Kostoja e tyre e “çmendur” na la pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
LEDIONI DHE LONDONI VESHUR ME KËPUCË GUCCI/ Kostoja e tyre e “çmendur” na la pa fjalë (FOTO)

LEDIONI DHE LONDONI VESHUR ME KËPUCË GUCCI/ Kostoja e tyre e “çmendur” na la pa fjalë (FOTO)

Sara Hoxha më në fund vendos të publikoj foton e parë në rrjetin social Instagram nga ceremonia e dasmës.

Mirëpo ajo vetë mungon pasi shihet vetem Ledjoni me Londonin. Të dy shfaqen pa mendje edhe në një pozicion për tu adhuruar.

Ajo që bie në sy janë këpucët Gucci që kanë veshur. Dhe nëse doni të dini çmimin e tyre .Ju themi se është goxha i “kripur”!   Këpucët e Ledjonit kanë kushtuar 830 dollar ndërsa të Londonit vetëm 365 dollar.