ME MINIFUND ROZË/ Dua Lipa “provokon” imagjinatën me veshjen e saj ekstravagante – AlpeGossip
ME MINIFUND ROZË/ Dua Lipa “provokon” imagjinatën me veshjen e saj ekstravagante

ME MINIFUND ROZË/ Dua Lipa “provokon” imagjinatën me veshjen e saj ekstravagante

Në foto këngëtarja shfaqet e veshur me një minifund rozë teksa ka treguar trupin e saj të tonifikuar. Këngëtarja shqiptare me famë botërore është veshur ekstravagante ku zbulon më shumë se ç’duhet duke ngacmuar “imagjinatën” e ndjekësve. Gjithmonë e thjeshtë, me forma trupore të bukura dhe tërheqëse, Dua Lipa nuk ngurron asnjherë të ekspozoj trupin.

Lipa numëron në Instagram ku numëron më shumë se 75 milionë ndjekës./

 

FOTO/ Me minifund rozë, Dua Lipa "provokon" imagjinatën me

FOTO/ Me minifund rozë, Dua Lipa "provokon" imagjinatën me

FOTO/ Me minifund rozë, Dua Lipa "provokon" imagjinatën me