PËR PAK SA NUK I NXORRI TË GJITHA/ Nora Istrefi “çmend” rrjetin, ekspozon gjoksin (FOTOT) – AlpeGossip
PËR PAK SA NUK I NXORRI TË GJITHA/ Nora Istrefi “çmend” rrjetin, ekspozon gjoksin (FOTOT)

PËR PAK SA NUK I NXORRI TË GJITHA/ Nora Istrefi “çmend” rrjetin, ekspozon gjoksin (FOTOT)

Nora Istrefi ka kohë që nuk ka publikuar një projekt të ri muzikor, por ajo iu qëndron afër fansave me postime të ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka provokuar me një veshje tejet elegante dhe joshëse.

Në një fustan të shkurtër me dekolte të hapur ku vihej në pah gjoksi i saj joshëse dhe ngjyrat bardh e zi, Nora theksoi linjat tërheqëse të trupit.

Kujtojmë që përveç angazhimeve profesionale, Nora është edhe një nënë e përkushtuar e një vajze, e cila erdhi si frytë i dashurisë së saj me Robert Berishën, me të cilin kohë më parë u nda.

Për pak sa nuk i tregoi të gjitha/ Nora Istrefi "shkund"Për pak sa nuk i tregoi të gjitha/ Nora Istrefi "shkund"Për pak sa nuk i tregoi të gjitha/ Nora Istrefi "shkund"