DËNOHET ME BURG/ Kjo është gruaja që përdorte një “Xbox” për t’i joshur adoleshentët që të… – AlpeGossip
DËNOHET ME BURG/ Kjo është gruaja që përdorte një “Xbox” për t’i joshur adoleshentët që të…

DËNOHET ME BURG/ Kjo është gruaja që përdorte një “Xbox” për t’i joshur adoleshentët që të…

Një 34-vjeçare është dënuar me 7 vite burg pasi është zbuluar që joshte adoleshentët që të kryenin marrëdhënie seksuale me të.

Raportohet se gruaja nga Phoenix kishte përdorur ‘Xbox’ për të joshur një 14-vjeçar dhe për ta bindur që të kryente marrëdhënie me të.

Lisa Corn u dënua të enjten ndërsa pranoi vetë se kishte tentuar që të joshte një të mitur për marrëdhënie seksuale.

Sipas zyrës së Prokurorit të Përgjithshëm të Shtetit, hetuesit besojnë se Lisa filloi të komunikonte me djalin ndërsa po luanin lojëra në Xbox dhe pastaj i dërgoi fotografi, email-e dhe mesazhe me tekst.

Raportohet gjithashtu se ajo i kishte dërguar djalit foto me përmbajtje pornografike.