NDAHET ILDA BEJLERI DHE KLEVIS BALLIU? Detaji që sapo na bindi se çifti i ka dhënë fund (FOTO) – AlpeGossip
NDAHET ILDA BEJLERI DHE KLEVIS BALLIU? Detaji që sapo na bindi se çifti i ka dhënë fund (FOTO)

NDAHET ILDA BEJLERI DHE KLEVIS BALLIU? Detaji që sapo na bindi se çifti i ka dhënë fund (FOTO)

Prej dy vitesh moderatorja e njohur Ilda dhe deputeti Klevis Balliu përfliten për një romancë mes tyre.

Edhe pse asnjëherë nuk kanë dalë publikisht si çift,  të gjithë ishin të bindur se Ilda Bejleri dhe deputeti Klevis Balliu ishin duke jetuar një lidhje dashurie. Të dy janë vënë përballë pyetjeve për raportin e tyre por gjithmonë kanë preferuar të shmangen e të mos prononcohen publikisht.
Megjithëse janë fotografuar shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, as Ilda dhe as Klevisi nuk kanë preferuar të dalin hapur.

Sërish nën zë, sot është mësuar se çifti i përfolur janë ndarë. Sipas burimeve pranë çiftit, mësohet se prej disa javësh të dy nuk kanë asnjë kontakt me njëri-tjetrin ndonëse kishin bërë plane prej kohësh për të nisur bashkëjetesën. Nuk është hera e parë që çifti përflitet për një ndarje gjithmonë është raportuar se lidhja e tyre kishte kriza.

Po ndryshe nga herët e tjera duket se gjërat janë më serioze ku të nuk ndjekin më as njeri tjetrin në Instaram.

AlpeNews.al