KUJDES! Flokët e reja të Hailey Bieber do t’ju tundojnë t’i shkurtoni shumëëë flokët – AlpeGossip
KUJDES! Flokët e reja të Hailey Bieber do t’ju tundojnë t’i shkurtoni shumëëë flokët

KUJDES! Flokët e reja të Hailey Bieber do t’ju tundojnë t’i shkurtoni shumëëë flokët

Ndërsa vajzat po eksperimentojnë me “wolf-cut”, baluke apo tendenca të tjera, Hailey Bieber vendosi të shkojë me një prerje bob.

Tendencat e flokëve ndryshojnë herë pas here, por një prerje #bob është gjithnjë e pakohë dhe duket gjithmonë shumë stil.

Provë për këtë është Hailey:

Me një stil vintage të viteve ’90, modelja ka postuar edhe një video në TikTok me look-un e ri.

Nëse po mendonit t’i prisnit flokët, kjo është (ndoshta) shenja që po kërkonit.

Kujdes: Flokët e reja të Hailey Bieber do t'ju tundojnë

Burimi: Glamour