DO DASHUROJE NJË BURRË TË VARFËR? Këto vip-e e thanë “troç” përgjigjen: Jo ndoshta… – AlpeGossip
DO DASHUROJE NJË BURRË TË VARFËR? Këto vip-e e thanë “troç” përgjigjen: Jo ndoshta…

DO DASHUROJE NJË BURRË TË VARFËR? Këto vip-e e thanë “troç” përgjigjen: Jo ndoshta…

A do dashuroje një burrë të varfër ? Së fundmi kjo është  një ndër pyetjet e cila u drejtohet më shpesh personazheve të njohura, dhe jo vetëm në emisione por edhe në rrjetet sociale.

Mesa duket vip-et nuk e kanë problem të japin përgjigje dhe pse disa prej tyre janë të martuara kjo nuk i ka penguar për të folur publikisht. 

AlpeNews.al ju njeh me disa nga artistet të cilat kanë dhënë përgjigjen “epike”.

Greta Koçi

Xhesika Ndoja

Angela Martini

Adelina Tahiri

AlpeNews.al