SA I KUSHTOI BASHKËPUNIMI ME SABIANIN? Antonela Berisha: Nuk e di, isha e… – AlpeGossip
SA I KUSHTOI BASHKËPUNIMI ME SABIANIN? Antonela Berisha: Nuk e di, isha e…

SA I KUSHTOI BASHKËPUNIMI ME SABIANIN? Antonela Berisha: Nuk e di, isha e…

“Barbie Barbie” është bashkëpunimi muzikor i Sabianit dhe Antonela Berishës. Kjo e fundit ishte sot e ftuar në rubrikën “Hëna apo Dielli”, në “E Diell”, ku u pyet pikërisht për këtë bashkëpunim.

E pyetur se sa lek ka kushtuar projekti me këngëtarin e njohur, ish-banorja e edicionit të parë të “Big Brother VIP” tha:

“Nuk e di, isha e ftuar nga Sabiani dhe nuk kam paguar asgjë”.

Pjesë nga biseda:

Nevina: Pse të zgjodhi ty?

Antonela: Se isha e vetme që nuk kisha bërë një këngë

Nevina: Si e ke raportin me Keisin?

Antonela: Shumë të mirë