“KUSH ËSHTË KY?” Kur VIP-et shqiptarë INJOROJNË ish-partnerët pas ndarjes (FOTO) – AlpeGossip
“KUSH ËSHTË KY?” Kur VIP-et shqiptarë INJOROJNË ish-partnerët pas ndarjes (FOTO)

“KUSH ËSHTË KY?” Kur VIP-et shqiptarë INJOROJNË ish-partnerët pas ndarjes (FOTO)

Një pjesë e mirë e vipave shqiptarë gjithnjë kanë preferuar ta mbajnë jetën e tyre privat larg mediave por jo gjithnjë ja kanë dalë. Privatësia sipas tyre është luks dhe si e tillë e kanë mborjtur fort.

Megjithatë është shumë e vështirë që gjtihçka të mbahet e fshehtë e si rrjedhim gjatë lidhjes apo pasi janë ndarë gjtihçka është bërë e njohur për mbarë publikun.

Edhe pse dikur mund të jenë dashur shumë me njëri tjetriin, pas ndarjes pasi gjithçka është bërë publike tërësisht apo pjesërisht, ato nuk ngurojnë ti injorojnë apo edhe të shorehen se nuk mbajnë mend asgjë.

Nga Olta Gixhari tek reperi i njohur S4m, njihuni me vipat që kanë injoruar ish partnerët pas ndarjes:

Olta Gixhari 

‘Nuk e mbaj mend lidhjen, kam probleme me memorien. Po, jam single. Nuk do doja të isha vetëm, por jam vetëm. Asnjëherë nuk është mirë të jesh pa partner”, u shpreh me ironi rreth lidhjes së mëparshme me Xhek Nasufin. Mesa duket paska kaluar një eksperiencë të hidhur…

Jonida Vokshi 

Teksa bukuroshja u pyet në lidhje me lidhjen e fundit ajo u përgjigj kështu:

“As nuk e mbaj mend, aq kohë sa ka kaluar. Ja, ju ma kujtuat.”, tek e fundit si mund të harrohet një lidhje e përjetuar me të gjtiha detajet?

Esida Big Brother

E pyetur gjatë qëndrimit të saj në reality show “Big Brother”, në lidhje me ish të dashurin ajo u përgjigj:

“Për kë e ke fjalën?”

/AlpeNews.al