“BOBO, Ç’MË BËRE”/ Rita Lati surprizon Rudina Magjistarin në emision – AlpeGossip
“BOBO, Ç’MË BËRE”/ Rita Lati surprizon Rudina Magjistarin në emision

“BOBO, Ç’MË BËRE”/ Rita Lati surprizon Rudina Magjistarin në emision

Aktorja e dashur e humorit, Rita Lati ishte e ftuar së fundmi tek “Rudina”, së bashku me motrën e saj, Nora Rusi. Gjatë emisionit, Rita i shprehu Rudinës respektin që ka për të dhe vendosi ta surprizojë me një këngë.

“Ti për ne je e mira mbi të mira, jo për Ritën dhe për Norën, por për të gjithë, të gjithë ne që të duam kaq shumë. Unë do e shprehja kështu si labe”, tha Rita.

“Moj Rudina me lezete, bobo ç’më bërë për vete”, këndoi aktorja.

Rudina: Po të kishim edhe publikun do ia kishim marrë valles. Rita Lati: Po thashë, do ia këndoj dy llafe.