Upss! Arbana i nxori padashje sekretin! Meqë donit prova sapo na tregoi se Xhensila është shtatzënë (VIDEO) – AlpeGossip
Upss! Arbana i nxori padashje sekretin! Meqë donit prova sapo na tregoi se Xhensila është shtatzënë (VIDEO)

Upss! Arbana i nxori padashje sekretin! Meqë donit prova sapo na tregoi se Xhensila është shtatzënë (VIDEO)

Xhensila Myrtezaj ka qenë së fundmi në vëmendjen e mediave për shkak të lajmeve që qarkulluan pak ditë më parë ku thuhej se këngëtarja është shtatzënë, lajm të cilin ajo e mohoi menjëherë.

Megjithatë një video e publikuar sot nga Arbana Osmani shfaq Xhensilën dhe Besin të ftuar në “Dua të të bëj të lumtur” teksa moderatorja i jep një dhuratë për bebin.

Nga pamjet duket se Xhensila është shtatzënë, por në spot nuk përmendet asgjë.

Te shtunen😊 @duatetebejtelumtur_topchannel @topchannelalbania

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Na mbetet të presim për të parë nëse çifti ka deklaruar se do të bëhen prindër apo jo.