Një natë romantike dhe e zhveshur/ Kujt po i djeg zemrën Kejvina Kthella (FOTO) – AlpeGossip
Një natë romantike dhe e zhveshur/ Kujt po i djeg zemrën Kejvina Kthella (FOTO)

Një natë romantike dhe e zhveshur/ Kujt po i djeg zemrën Kejvina Kthella (FOTO)

Dita-ditës dhe më tunduese…
Velina e emisionit ‘Xing’ me Ermal Mamaqin është vënë sërish në qendër të vëmendjes. Ajo ka ndarë në Instagramin e saj një foto mjaft provokuese ku ka treguar të pasmet bombastike.

Modelja sexy mban në dorë ndy gota duke krijuar idenë e një nate romantike. Për jetën e saj private dihet shumë pak.

Prej kohësh Kejvina nuk është përfolur për një lidhje dashurie dhe gjithë fokusi është përqëndruar në karrierën e saj si modele dhe velinë.