Ilda Bejleri “GODET NË SHENJË”/ Ndez sërish debat, këtë herë provokon me …(FOTO) – AlpeGossip
Ilda Bejleri “GODET NË SHENJË”/ Ndez sërish debat, këtë herë provokon me …(FOTO)

Ilda Bejleri “GODET NË SHENJË”/ Ndez sërish debat, këtë herë provokon me …(FOTO)

Ilda Bejleri ka ndezur sërish fansat me postimet e saj provokuese.
Këtë herë ajo ka rezervuar gjoksin dhe provokon me nëj fustan super të shkurtër.

Ilda është vënë përballë kritikave për stilin e saj mjaft provokues teksa del në ekran.

Moderatorja sportive edhe këtë herë me siguri ka çorjentuar mijëra zemra adhuruesish të futbollit.

Pavarësisht kritikave, Ilda preferon të bëjë atë që i pëlqen.