Klea Huta fillon xhirimet e emisionit të ri! Zbulohet personazhi i parë i ftuar (VIDEO) – AlpeGossip
Klea Huta fillon xhirimet e emisionit të ri! Zbulohet personazhi i parë i ftuar (VIDEO)

Klea Huta fillon xhirimet e emisionit të ri! Zbulohet personazhi i parë i ftuar (VIDEO)

Prej disa javësh në media ka qarkulluar lajmi se moderatorja Klea Huta po përgatitet për sezonin e ri televiziv dhe do të sjellë një emision me në fokus personazhet e famshëm shqiptarë që jetojnë jashtë vendit.

Dhe ndërkohë që vetë ajo ka bërë me dije se është në Miami bashkë me stafin e emisionit, pjesë e të cilit është edhe fotografi Artan Korenica, duket se kemi zbuluar edhe personazhin e parë të ftuar në emision.

Afërdita Dreshaj, modelja e sapomartuar ka zbuluar në një Instastory se direkt pas dasmës në shtëpinë e saj kanë qënë Klea dhe Artani, të cilët shihen të fokusuar teksa punojnë.

Mesa duket Afërdita do të jetë e para që do të ndajë me Klean dhe të gjithë publikun pjesë nga përditshmëria dhe dasma e saj e shumëpërfolur.