PËR FESTAT E FUNDVITIT/ Luana Vjollca vendos t’i kënaqë fansat e saj me… (VIDEO) – AlpeGossip
PËR FESTAT E FUNDVITIT/ Luana Vjollca vendos t’i kënaqë fansat e saj me… (VIDEO)

PËR FESTAT E FUNDVITIT/ Luana Vjollca vendos t’i kënaqë fansat e saj me… (VIDEO)

Luana Vjollca është një “showgirl” e vërtetë pasi ia del që të ketë sukses në televizion dhe muzikë.

Ajo ka zbuluar se fansave të saj nuk do ti mungojë një surprizë këtë fundvit. Luana Vjollca ka përfunduar projektin e ri muzikor, të cilin do ta sjellë në treg me 27 dhjetor.

Në një video të publikuar në Instagram, vihet re se titulli është në gjuhën turke.

“Gyle, gyle” – quhet kënga e re e Vjollcës, që në shqip do të thotë “Lamtumirë”.

View this post on Instagram

🎁

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on