LUANA DHE MARINA NUK FLASIN?/ Reagojnë moderatoret, por kush është e preferuara e mamit? E zbuloni tani! (FOTO) - AlpeGossip
LUANA DHE MARINA NUK FLASIN?/ Reagojnë moderatoret, por kush është e preferuara e mamit? E zbuloni tani! (FOTO)

LUANA DHE MARINA NUK FLASIN?/ Reagojnë moderatoret, por kush është e preferuara e mamit? E zbuloni tani! (FOTO)

Luana Vjollca dhe Marina Vjollca janë padiskutim dy nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar dhe dy ndër moderatoret më të preferuara për publikun. Luana po ecën goxha mirë me programin e saj televiziv, por Marina s’ka qenë aktive në televizion që nga përfundimi i “C’est La Vie”.

Para pak ditësh na bëri përshtypje një detaj interesant, pasi motrat Vjollca të cilat ishin shumë të lidhura me njëra-tjetrën nuk kanë qenë shumë aktive në Instagramet e njëra-tjetrës.

As nuk kanë postuar foto bashkë, as nuk pëlqenin fotot në rrjetet sociale, as nuk lini komente gazmore siç kanë bërë gjithmonë.

Madje Marina as nuk i ka thënë publikisht urime për sezonin e ri të Shiko Kush Luan. Mirëpo më në fund Marina e ka pëlqyer një foto të Luanës dhe kjo e fundit e përmendi në programin e saj. Në momentin kur të ftuarat, këngëtarja Shyhrete Behluli dhe e bija e saj po bëheshin gati të këndoni një këngë, Luana tha që Marina është e preferuara e mamit.

moda.jpg