“MUNGESË RESPEKTI”/ U vesh me të bardha në dasmën e Arminës, ndjekësit kryqëzojnë këngëtaren e njohur – AlpeGossip
“MUNGESË RESPEKTI”/ U vesh me të bardha në dasmën e Arminës, ndjekësit kryqëzojnë këngëtaren e njohur

“MUNGESË RESPEKTI”/ U vesh me të bardha në dasmën e Arminës, ndjekësit kryqëzojnë këngëtaren e njohur

Armina dhe Shkëlzeni kurorëzuan mbrëmë dashurinë e tyre në martesë me një dasmë ku ishin të ftuar shumë personazhe të njohur. Mes tyre ishte dhe këngëtarja e njohur Eranda Libohova.

'Mungesë respekti', vishet me të bardha në dasmën

Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto ku shihet e veshur me një fuatan të gjatë e xhaketë të bardhë, por është kryqëzuar nga ndjekësit. Sipas tyre ajo ka thyer “kodin” se në dasmë duhet veshur vetëm nusja me të bardha.

'Mungesë respekti', vishet me të bardha në dasmën

“Nuk duhet të ishte veshja juaj e bardhë. Nuk ka rëndësi i gjatë apo i shkurtër”, “Sorry me gjithë admirimin si këngëtare, por është disrespekt të shkosh me veshje të bardhë në dasmë. Ka ca rregulla që duhen respektuar”, “Me të bardha? Sikur nuk lejohet”, i kanë shkruar disa prej tyre.

'Mungesë respekti', vishet me të bardha në dasmën