MANIA KIM KARDASHIAN dhe vajzat shqiptare që u “shndërruan” për ta kopjuar (FOTO) – AlpeGossip
MANIA KIM KARDASHIAN dhe vajzat shqiptare që u “shndërruan” për ta kopjuar (FOTO)

MANIA KIM KARDASHIAN dhe vajzat shqiptare që u “shndërruan” për ta kopjuar (FOTO)

Vithet e rrumbullakosura dhe të mëdha janë trendi që ka pushtuar gjithë botën dhe çdo vajzë i ëndërron që ti ketë. Mania Kim Kardashian i ka përfshirë të gjitha femrat në mbarë botën madje dhe femrat shqiptare.

Duke nisur që nga dietat ekstreme, palestra vajzave po ju del shpirti për tu bërë si Kim Kardashian, dhe duket se disa prej tyre ja kanë arritur.

Më poshtë AlpeNews.al ju tregon vajzat shqiptare që kanë ndryshuar format trupore për ti ngjarë yllit të showbizit.

Luana Vjollca

Rashel Kolaneci

Ronela Hajati

Soni Malaj

Fjolla Morina

Iva Aliko

/Përgatiti AlpeNews.al/