PAS KRTITIKAVE TË FANSAVE/ Luana Vjollca merr vendimin e paprtitur dhe nuk fton…(VIDEO) – AlpeGossip
PAS KRTITIKAVE TË FANSAVE/ Luana Vjollca merr vendimin e paprtitur dhe nuk fton…(VIDEO)

PAS KRTITIKAVE TË FANSAVE/ Luana Vjollca merr vendimin e paprtitur dhe nuk fton…(VIDEO)

Luana Vjollca në çdo puntat të emisionit fton deputetë të Kuvendit por mesa duket tek i fundit ajo ka hequr dorë.

Moderatorja e shpreh shpesh faktin që ka një dashuri të madhe ndaj fansave dhe publikon çdo video nga spektakli.

Para disa minutash ajo ka treguar kush ka qenë të ftuarit për ditën e sotme dhe mesa shohim nuk asnjë deputet.

Nuk e dimë nëse kjo do jetë vendimi përfundimtar për Luanën por mesa shohim moderatorja ka vendosur të respektoj dëshirën e publikut.