NUK PRITI DOT 14 SHKURTIN/ Romantiku Ramush Haradinaj surprizon Anitën siç di ai (FOTO) – AlpeGossip
NUK PRITI DOT 14 SHKURTIN/ Romantiku Ramush Haradinaj surprizon Anitën siç di ai (FOTO)

NUK PRITI DOT 14 SHKURTIN/ Romantiku Ramush Haradinaj surprizon Anitën siç di ai (FOTO)

Nuk priti dot më gjatë!

Ndërkohë që nesër shënohet dita e të dashuruarve, 14 shkurti, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka surprizuar bashkëshorten e tij, Anita Muçaj, një ditë para.

Kjo e fundit publikoi fotot romantike në rrjetet sociale teksa pranoi një buqetë trëndafilash të kuq nga bashkëshorti i saj.

“E mbushur me dashuri dhe buzëqeshje#Urime Shën Valentini”, ka shkruar ajo në foton ku shfaqet duke qeshur ndërkohë që Haradinaj është zbathur.

Të ulur pranë oxhakut, me gota shampanje në duar, kaq romantik dhe të lumtur nuk e kishim parë ndonjëherë çiftin, Haradinaj.