SINAN HOXHA I AFËRT ME KËNGËTAREN E NJOHUR? Andrra Destani reagon e revoltuar – AlpeGossip
SINAN HOXHA I AFËRT ME KËNGËTAREN E NJOHUR? Andrra Destani reagon e revoltuar

SINAN HOXHA I AFËRT ME KËNGËTAREN E NJOHUR? Andrra Destani reagon e revoltuar

Prej ditës së djeshme në media është duke qarkulluar një lajm mbi afrimitetin e “çuditshëm” mes Sianan Hoxhës dhe Yllka Kuqit.

Për këtë ngjarej ka reaguar bashkëshortja e Sinanit, Andrra e cila nëpërmjet një postimi në Instastory e ka konisderuar këtë lajm një turp.

Andrra e ka shpërndarë lajmin në Instastory dhe e komentuar: Turp

Një reagim i tillë nga Andrra Destani duket se shuan të gjitha fjalët dhe dyshimet, teksa bashkëshortja e këngëtarit është bezdisur nga të tilla komente.

Të gjitha lajmet kanë dalë pas videoklipit të këngës së re të Sinan Hoxhës dhe Yllka Kuqit me motive popullore.

Sinan Hoxha i afërt me këngëtaren e njohur?! Andrra Destani