E pyesin pse ike nga “Xingu”, Rashel Kolaneci jep përgjigjen që me siguri i ka djegur Ermalit dhe Kejvinës: Sepse jam… – AlpeGossip
E pyesin pse ike nga “Xingu”, Rashel Kolaneci jep përgjigjen që me siguri i ka djegur Ermalit dhe Kejvinës: Sepse jam…

E pyesin pse ike nga “Xingu”, Rashel Kolaneci jep përgjigjen që me siguri i ka djegur Ermalit dhe Kejvinës: Sepse jam…

Çfarë ishte kjo përgjigje Rashel?

Ajo është një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar, fama e së cilës u rrit shumë shpejt që në daljen e saj të parë në “Xing me Ermalin”, mirëpo aventura në këtë emision zgjati vetëm një sezon.

Pas largimit nga emisioni i moderatorit të njohur, Rashelin e kemi parë disa herë të ftuar te Procesi Sportiv dhe nuk është marrë me ndonjë projekt tjetër, ama në Instagram është aktive për ndjekësit e saj.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku duket me të vërtetë “YLL” dhe në komentet e shumtë, një fanse i ka thënë: “je super femër, pse ike prej xingut”. Përgjigja e Rashelit nuk ishte ajo që prisnim pasi i tha: e the vetë, ngaqe jam super femër”.

Pra, Rashel po thua që nëse je super femër nuk duhet të jesh pjesë e atij emisioni? Shpresojmë mos t’i djegë Kejvinës!