“PËRQAFONI…”/ Agnesa Vuthaj i vë “flakën” rrjetit, pozon “topless” (FOTOT) – AlpeGossip
“PËRQAFONI…”/ Agnesa Vuthaj i vë “flakën” rrjetit, pozon “topless” (FOTOT)

“PËRQAFONI…”/ Agnesa Vuthaj i vë “flakën” rrjetit, pozon “topless” (FOTOT)

Modelja e njohur, Agnesa Vuthaj ka ngritur temperaturat me pozat e fundit të postuara në rrjetin social “Instagram”.

Bukuroshja brune ka shpërndarë setin e ri fotografik, me të cilin ka lënë “gojëhapur” mijëra ndjekës. Por ajo që do të ishte “qershia mbi tortë” janë fotot e fundit të publikuara, ku shfaqet “topless”.

“Përqafoni veten tuaj”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Vuthaj mban vazhdimisht të përditësuar fansat përmes imazheve dhe vazhdon ende të ruaj sharmin dhe elegancën që e karakterizon.